Zespół

AG
Agnieszka Gierejko
Z bioenergetyką związana jestem od 2010 roku. To czas praktyki własnej, a także współpracy przy prowadzeniu oraz prowadzenie różnych grup i warsztatów lowenowskich/ bioenergetycznych. Po dwóch latach szkolenia uzyskałam tytuł Bioenergetic Analysis Facilitator, ukończyłam czteroletnie Szkolenie Psychoterapeutyczne w Analizie Bioenergetycznej Aleksandra Lowena i jestem w trakcie certyfikacji. Nieustannie zachwycam się tym, jak metoda Lowena przywraca naturalne zasoby witalności i siły istniejące w każdym ciele ludzkim. W samym procesie terapeutycznym fascynuje mnie możliwość dostępu do nierozwiązanych konfliktów i pracy z nimi właśnie poprzez ciało. Istotne jest dla mnie uznanie historii zapisanej w ciele i tego, jaki wpływ ma ono na teraźniejszość. Właściwie trudno mówić o przyszłości bez przeszłości, a przeszłością człowieka jest jego ciało. W trakcie wieloletniego doświadczenia mój entuzjazm stale wybudzają często nadzwyczajne efekty, jakie przynosi ta praktyka. Szczególnie bliskie mi jest wspieranie osób pragnących odzyskać swoją żywotność, spontaniczność i własne źródło energii. Także osób przeciążonych, doświadczających objawów somatycznych, pragnących zmiany jakości życia, albo zmiany w każdym jej przejawie.

tel: 793 125 213

Kontakt

sylwiamatwiejczyk
Sylwia Matwiejczyk
Odkąd pamiętam fascynują mnie związki ciała i umysłu oraz ich konsekwencje dla pracy terapeutycznej. Na pierwsze zajęcia prowadzone metodą Lowena trafiłam po przeczytaniu książki „ Miłość, seks i serce”. Tak rozpoczęła się moja przygoda z bioenergetyką. W metodzie Analizy Bioenergetycznej cenię zakotwiczenie w rzeczywistości, przeżywanie i doświadczanie „tu i teraz”, możliwość bycia, czucia i podejmowania wyborów przede wszystkim w zgodzie ze sobą. Szukanie oparcia w zasobie jakim jest nasze ciało – ożywianie go i poznawanie okazało się być doskonałą metodą na zbyt moce przeżywanie świata „ w umyśle”. Rozumienie, akceptacja, uważne i nieoceniające zaangażowanie w siebie we wszystkich przejawach to doskonała podstawa do budowania bazowego bezpieczeństwa, które może być alternatywą dla życia w stanie ciągłej czujności i trybie przetrwania. Wierzę, że każdy z nas ma zasoby i to na nich dobrze jest budować swoją zmianę. Wierzę, że celem życia jest także przyjemność i radość, a poszukiwanie życiowego „flow” to jedno z najważniejszych zdań każdego z nas. W czerwcu 2017 zakończyłam czteroletnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej, a w maju 2019 po ukończeniu procesu certyfikacji uzyskałam tytuł psychoterapeuty w Analizie Bioenergetycznej przyznawany przez Florida Society for Bioenergetic. Jestem psychologiem klinicznym. Interesują mnie zagadnienia związane z rozwojem traum wczesnodziecięcych i wpływ posiadanych stylów przywiązania na funkcjonowanie człowieka w dorosłym życiu. W pracy stosuję również terapię EMDR - ukończyłam podstawowe szkolenie poziom I i II.

tel: 696 054 200

Kontakt

Pw
Patrycja Winnicka
Moje pierwsze doświadczenie bioenergetyczne sięga roku 2010. Jest to zachwyt od pierwszego westchenienia, poczucia, puszczenia, ekspresji. To było to…! Podążanie za swoim instynktem. To uczucie zaufania do bioenergetyki towarzyszy mi do dziś. Zarówno kiedy jestem w swoim doświadczeniu, jak i kiedy towarzyszę pacjentom w ich podróży do siebie. Obecnie jestem w trakcie szkolenia (2013-2017) z zakresu Analizy Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society Bioenergetics Analysis. W pracy indywidualnej koncentruję się na podążaniu za sygnałami ciała, za energią i treścią wypowiadanych słów. Z uważnością na tempo i gotowość obserwujemy reakcje ciała na propozycje ćwiczeń i szukamy odpowiedzi możliwej na dany moment. Kiedy ciało dochodzi do głosu, towarzyszę w poszukiwaniu zamrożonych uczuć i słów, aby je poczuć i wyrazić. W ten sposób uruchamiamy przepływ emocji i energii w ciele. Pozbywamy się zmęczenia z powodu ich tłumienia czy nieuświadomienia. Dzięki temu otwiera się dostęp do własnego potencjału i żywotności.

tel: 607 670 078

Kontakt

GB
Grzegorz Byczek
Szukając pomocy dla siebie trafiłem na Analizę Bioenergetyczną. Okazało się, że nie tylko uzyskałem pomoc, ale odkryłem, że ta forma pacy z ludźmi jest właśnie dla mnie. To co mnie zachwyciło i zachwyca nadal, to uwzględnienie pracy z ciałem, jego historii i możliwości wyrażenia tego co zatrzymane, w połączeniu z analizą charakteru. Dało mi to pełniejszy, żywszy kontakt ze sobą, jakiego dotąd nie miałem. W 2011 roku zacząłem asystować Marzenie Barszcz w warsztatach bioenergetycznych. To doświadczenie, rok później pozwoliło mi podjąć decyzję o rozpoczęciu własnego szkolenia w Analizie Bioenergetycznej, organizowanego przez The Florida Society for Bioenergetic Analysis w USA. W swojej pracy bardzo cenię sobie głęboki, autentyczny kontakt z osobami, z którymi pracuję. Czuję się szczęśliwy mogąc wykonywać pracę, którą lubię i w którą wierzę.

tel: 609 025 740

Kontakt

Janik
Anna Janik
Dobrze pamiętam pierwszą przeczytaną książkę Alexandra Lowena, swoje poruszenie i głębokie przeświadczenie o słuszności jego spojrzenia na człowieka. Później potwierdziło to doświadczenie własne w Analizie Bioenergetycznej. Zwrócenie uwagi na rzeczywistość ciała, wsłuchanie się w jego komunikaty, integrowanie ciała z bogactwem uczuć i myśli, okazało się fascynującą przygodą. Wierzę, że życie to ciągła pulsacja wprawiającą wszystko w ruch. Poddanie się ruchowi ciała otwiera nas na zmianę. Zmiana przeżyta w prawdzie z towarzyszącymi jej emocjami, połączona ze zrozumieniem jej procesu, musi być dobra. W swojej pracy jako terapeuta chcę towarzyszyć w drodze zmiany. Pragnę pomagać kobietom i mężczyznom w rozbudzaniu swojej witalności i energii życiowej, ułatwiać akceptację i zrozumienie dla swoich stanów i przeżyć, wspierać poszukiwania przyjemności w byciu sobą. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz trenerem grupowym. Od czerwca 2017 roku jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej.

tel: 608 579 380

Kontakt

MSito
Marta Sito
Mój pierwszy kontakt z terapią w analizie bioenergetycznej miał miejsce w 2010 r. i od tamtego czasu tylko ugruntowuje się moje przekonanie, że skuteczna pomoc i zmiana możliwa jest dzięki integracji ciała i umysłu, emocji i rozumienia. Wciąż doświadczam, jak uważne wsłuchiwanie w głos ciała i podążanie za nim daje dostęp do często zapomnianych emocji, ale również otwiera na przyjemność, lekkość i kontakt ze swoimi pragnieniami. Jednym z moich okazało się być towarzyszenie innym na tej drodze, by wysłuchać, pomóc w zrozumieniu i przyjęciu tego co się wydarza, by lepiej radzić sobie z lękiem, złością czy smutkiem oraz by rozwijać poczucie własnej wartości i sprawczości. Ukończyłam całościowe szkolenia w Analizie Bioenergetycznej afiliowane przez Florida Society of Bioenergetic Analysis. Jestem facylitatorką, aktualnie w trakcie certyfikacji na psychoterapeutkę w AB. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Należą do Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej.

tel: 501 126 843

Kontakt

marzena_barszcz
Marzena Barszcz

mail: kontakt@marzenabarszcz.com

Kontakt

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping